Wulkanizacja

Jesteś tutaj:

Profesjonalny serwis opon

Auto Serwis Kocmyrzów to idealnie miejsce, gdzie załatwisz wszystkie kwestie związane z eksploatacją samochodu. Zajmujemy się również profesjonalną i kompleksową usługą wulkanizacyjną. Działamy tak, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni i chętnie do nas wracali. Terminowość, rzetelność i elastyczne podejście to zdecydowanie nasze mocne strony.

Wulkanizacja w Auto Serwis Kocmyrzów obejmuje między innymi: wymianę opon i kół, wyważanie kół, pompowanie kół azotem, przechowalnia kół, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Zawsze działamy z należytą precyzją i uważnością, mając świadomość tego, że właściwie dobrane opony to gwarancja odpowiedniej przyczepności pojazdu, stanowiąca o bezpieczeństwie jego użytkownika.

Wulkanizacja Kraków
Wulkanizacja Kocmyrzów

Szybka wymiana opon z przechowalnią

Auto Serwis Kocmyrzów gwarantuje oszczędność twojego czasu! W naszym zakładzie szybko i sprawnie wymienimy opony w twoim samochodzie. Mamy doświadczonych pracowników, którzy dzięki specjalistycznemu sprzętowi, działają sprawnie i niezawodnie. Możesz być pewien, że zmiana opon w twoim samochodzie przebiegnie w mgnieniu oka.

Auto Serwis Kocmyrzów gwarantuje niezawodną usługę wulkanizacyjną. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, na przykład wyważarką, gwarantującą wysoką jakość wyważania oraz wysoki komfort jazdy. Zapewniamy pełno bezpieczeństwo poszczególnym elementom kół. Wybierz profesjonalne i kompleksowe usługi wulkanizacyjne w Auto Serwis Kocmyrzów:

  • wymiana opon do samochodów osobowych i dostawczych,
  • przechowywanie opon,
  • wulkanizacja.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów wizytę w Auto Serwis.