Bieżące przeglądy

Jesteś tutaj:

Profesjonalny serwis samochodów

Auto Serwis Kocmyrzów wykonuje kompleksowe przeglądy bieżące zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Nasz profesjonalnie wyposażony warsztat i doświadczeni pracownicy są gwarancją, że wszystkie prace będą wykonywane sprawnie a pojazd terminowo oddani klientowi. Dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług sprostała nawet najwyższym oczekiwaniom.

Nie ustajemy w staraniach, by usprawniać procesy w naszym serwisie. Bazujemy nie tylko na nowoczesnym sprzęcie urządzeniach ale również wieloletniemu doświadczeniu. Wszystkie przeglądy bieżące są wykonywane niezwykle solidnie i profesjonalnie z zachowaniem standardów i norm określonych przez producentów części i samochodów.

Profesjonalny serwis samochodów
Kompleksowy przegląd samochodu Kocmyrzów

Kompleksowy przegląd samochodu

W ramach przeglądu bieżącego w Auto Serwis wykonujemy między innymi: jazdę testową przed i po naprawie auta, sprawdzenie działania mechanizmów wewnątrz kabiny – fotele, podświetlenie, dźwignie i przełączniki, kontrolę spryskiwaczy – ustawienia dysz oraz ewentualnie: uzupełnienie płynu, kontrolę sprawności oświetlenia i układu sygnalizacji, sprawdzenie podnośników szyb, klamek i zamków razem z konserwacją, kontrolę układ klimatyzacji, sprawdzenie i konserwację zawiasów i ograniczników – drzwi, masek i klap, wizualną kontrolę stanu technicznego zawieszenia z ewentualną naprawą, sprawdzenie hamulców, akustyczne sprawdzenie łożysk kół, kontrolę nadkola oraz stanu, uszkodzeń, ciśnienia, sprawdzenie wyważenia kół.

Szybko i solidnie!

W Auto Serwis zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Do każdego przeglądamy samochodu podchodzimy tak naprawdę indywidualnie z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb. Wykonujemy na przykład w gratisie testy akumulatora.

W ramach usługi usuwamy również brud i liście z komory silnika. Standardowo  korzystamy z diagnostyki komputerowej, umożliwiającej  szybką i bezbłędną diagnozę wszystkich systemów, jakie znajdują się w samochodzie.

Serwis pojazdów Kraków

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów wizytę w Auto Serwis.