Diagnostyka komputerowa

Jesteś tutaj:

Elektromechanika samochodowa

Auto Serwis Kocmyrzów to miejsce w którym na każdy problem z samochodem, znajdziemy skuteczne rozwiązanie. W u naszej ofercie znajduje się diagnostyka komputerowa samochodu. Dzięki tej kompleksowej usłudze można w szybki sposób  wykryć usterkę występującą w pojeździe. Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie, który działa z niesamowitą precyzją i dokładnością.

Diagnostyka komputerowa samochodu jest niezwykle wygodą i praktyczną metodą zlokalizowania praktycznie każdej usterki. Co istotne, umożliwia ona  szybką ocenę stanu techniczny samochodu bez konieczności jego demontażu. To tak cenna oszczędność czasu, dzięki której w przypadku zdiagnozowania problemu, można od razu przystąpić do jego usuwania.

W naszej ofercie:

  • diagnostyka komputerowa,
  • naprawy instalacji elektrycznej,
  • naprawy alternatorów,
  • naprawy rozruszników,
  • alarmy samochodowe,
  • zamki centralne.
Elektromechanika samochodowa Kraków
Elektromechanika samochodowa Kocmyrzów

Sprawdzamy i naprawiamy!

W Auto Serwis Kocmyrzów stawiamy na doświadczenie, sprawdzone procedury i prace na zaawansowanych urządzeniach technologicznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Po podłączeniu specjalistycznego komputera diagnostycznego do komputera pokładowego samochodu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie wykryć wszystkie usterki oraz ich przyczyny.

Komfort i wygoda naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Naszym priorytetem jest dostarczanie im najwyższej jakości usług i najbardziej skutecznych rozwiązań. Nasz system diagnostyki komputerowej, pozwala na komunikację z systemami pokładowymi samochodów dowolnych marek. Sprawnie, rzetelnie i w ekspresowym tempie. Tak działamy w Auto Serwis Kocmyrzów i w tej kwestii nie uznajemy kompromisów.

Interesuje Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami i umów wizytę w Auto Serwis.