Czy to prawda, że oczekujecie Państwo od swojego samochodu aby był sprawny i bezpieczny? Jeśli tak, to Autoserwis pomoże Państwu spełnić te oczekiwania. Odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani pracownicy są gwarantem profesjonalnie wykonanej usługi.

Autoserwis Kraków

ul. Belwederczyków 19

31-242 Kraków

535 004 140

723 040 300

12 415 90 05

biuro@autoserwiskrakow.pl

www.autoserwiskrakow.pl

Godziny otwarcia:

Pon. - pt. 8:00 - 17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoserwis Maxserwis, ul. Belwederczyków 19, Kraków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Autoserwis Maxserwis, ul. Belwederczyków 19, Kraków.

POTRZEBUJESZ NAPRAWIĆ SAMOCHÓD?

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ!

Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.
Serdecznie zapraszamy do naszego autoserwisu na ul. Belwederczyków 19 w Krakowie!

TOP